یکشنبه ۰۴ تیر ۱۳۹۶
میزان تولید و صادرات روغن پالم تا این تاریخ از فصل فراتر از حد انتظار


میزان تولید و صادرات روغن پالم تا این تاریخ از فصل فراتر از حدی بوده که انتظار می رفت .میزان تولید و روغنکشی های پالم کرنل اندونزی نیز افزایش پیدا کرد و به این ترتیب میزان موجودیهای صادراتی این کشور افزایش یافت و به همین دلیل قیمتهای روغن پالم کرنل کاهش قابل ملاحظه ای داشت .

آمارهای رسمی حاکی از این است که میزان صادرات سالیانه روغن پالم اندونزی در حدود ۱۹% و یا به عبارت دیگر ۱/۴ میلیون تن از ژانویه تا آوریل ۲۰۱۷ به رکورد ۹/۰۲۲ میلیون تن رسیده است . آمارهای اولیه کشتیرانی حاکی از یک حجم صادراتی در ماه می می باشد و به این ترتیب میزان صادرات روغن پالم نسبت به میزان کم صادرات سال قبل ۰/۳ میلیون تن افزایش پیدا کرده است .

میزان صادرات روغن پالم کرنل و کنجاله پالم کرنل اندونزی به شدت افزایش یافت و به ترتیب به ۰/۵۹ و ۱/۴۲ میلیون تن رسید (از ژانویه تا آوریل) و این به ترتیب ۱۶% و ۱۷۷% بیشتر از میزان صادرات سال ۲۰۱۶ محسوب می شود و باید به این نکته اشاره کنیم که تا این تاریخ از فصل میزان صادرات روغن نارگیل و کنجاله پالم کرنل اندونزی کاهش داشته و میزان صادرات بیودیزل این کشور نیز به ۷۲۲ هزار تن افت پیدا کرد .

 

Telegram: @roghanir

نام تجاری سازنده sssss

با عضویت در سایت این امکان برای شما فراهم می شود تا آخرین تغییرات قیمت به شماره همراه شما پیامک شود .